Inwestycja planowana

Udogodnienia, które poprawią jakość życia

KASKADA JASIEŃ III – nowe mieszkania Gdańsk

Natura tuż za Twoim oknem

Osiedle Kaskada Jasień III to kolejny etap inwestycji, której celem jest stworzenie miejsca do życia w zgodzie z naturą. Budujemy je tak, aby przyszli mieszkańcy mogli korzystać ze wszystkich udogodnień, jakie oferuje życie w mieście, a jednocześnie mogli odciąć się od zgiełku i hałasu. Swoją oazę znajdą tutaj single, pary, rodziny z dziećmi czy właściciele czworonogów. To nowe mieszkania na mapie miasta Gdańsk, która mogą być Twoim miejscem na ziemi.

POCZUJ RÓŻNICĘ

Udogodnienia, które poprawią jakość życia
Kaskada Jasień III to nie tylko funkcjonalne mieszkania od dewelopera w Gdańsku o metrażach 30-77 mkw z balkonami, tarasami i przydomowymi ogródkami. Dopełnieniem inwestycji jest starannie zaprojektowana roślinność, liczne alejki i skwery oraz place zabaw – wszystko po to, aby zachęcić zarówno dorosłych, jak i dzieci do aktywnego spędzania czasu na zewnątrz. Na terenie osiedla powstaną ogrody deszczowe, które wpłyną nie tylko na estetykę przestrzeni, ale również przyczynią się do zwiększenia bioróżnorodności.
LOKALIZACJA

Tak blisko, jak tego potrzebujesz

Jasień to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Gdańska. Nie musisz podróżować do centrum, aby załatwić wszystkie swoje codzienne sprawy. Zakupy (nie tylko te spożywcze), przedszkola, siłownie, restauracje, ścieżki rowerowe i leśne trasy – to wszystko znajdziesz w pobliżu osiedla Kaskada Jasień III.

znajdź swój przyszły dom

Wizualizacje 3D mieszkań

Osiedle Kaskada Jasień III

Galeria

Sprawdź inne inwestycje: