Wideo – spotkanie online

SPOTKAJMY SIĘ ONLINE

Umów się na spotkanie online z Doradcą Proneko

Nie masz czasu na wizytę w Biurze Sprzedaży? Porozmawiaj z naszym Doradcą online i kup mieszkanie bez wychodzenia z domu

Jak umówić się na  wideo-spotkanie? To proste!

Wypełnij formularz, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą w celu umówienia spotkania w formie wideokonferencji w dogodnym dla Ciebie terminie.

Wirtualne spotkanie z Doradcą Proneko
– krok po kroku

Wybierz termin

Wybierz preferowany przez Ciebie termin i godzinę spotkania online.

Email i telefon

Doradca Proneko skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia terminu rezerwacji wideo spotkania. W kolejnym kroku otrzymasz od nas link z zaproszeniem do rozmowy.

Spotkanie online

Podczas wideorozmowy Doradca Proneko przedstawi interesującą Cię inwestycję oraz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Oferta

Po video czacie otrzymasz na maila podsumowanie rozmowy wraz z kompleksową ofertą, którą Doradca przygotuje specjalnie dla Ciebie.

Poznaj zalety tego wirtualnego
rozwiązania!

Oszczędność czasu

Nie tracisz czasu na dojazd do Biura Sprzedaży, a spotkanie odbywa się w dogodnym dla Ciebie terminie.

Cyberbezpieczeństwo

Aby wziąć udział w spotkaniu online, nie musisz posiadać ani instalować żadnego dodatkowego programu. Link do wideokonferencji otrzymasz w wiadomości e-mail.

Komfort

Rozmowę z Doradcą odbędziesz bezpośrednio z domu.

Pełna oferta

Doradcy Proneko przedstawią Ci pełną ofertę interesującej Cię inwestycji w czasie spotkania online.

Rozmowa live

W rozmowie "na żywo" możesz zadać na bieżąco wszystkie nasuwające Ci się pytania, a nasz Doradca rozwieje jakiekolwiek wątpliwości w czasie rozmowy.

Kamera w trybie off

To Ty decydujesz czy również będziesz widoczny dla Doradcy Proneko. Jeśli nie czujesz się w pełni komfortowo, nie musisz włączać swojej kamery.

Zostaw informacje potrzebne do umówienia spotkania


  * - Pole obowiązkowe

  Administratorem danych osobowych jest PRONEKO Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Azymutalna 9, e-mail: biuro@proneko.pl. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04. 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane przekazane w ramach formularza kontaktowego są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną korespondencję, a także w celu ewentualnego późniejszego usprawnienia wykonania umowy.
  Podstawę prawną przetwarzania stanowi konieczność podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy lub uzasadniony interes Administratora w postaci obowiązku obsługi korespondencji.
  Posiadasz prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla Proneko sp. z o.o. w Gdańsku
  Więcej informacji
  Dziękujemy za rezerwację wideo spotkania online z Doradcą Proneko.
  Na przekazany w formularzu adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie spotkania.

  Do zobaczenia!
  Zespół Proneko