Proneko

Najnowsze informacje
o naszych inwestycjach

O NAS

Deweloperzy Trójmiasto – Proneko

Więcej niż budowanie

Wierzymy, że bycie deweloperem to coś więcej, niż tylko budowanie. W Proneko uczciwość, szacunek i zaufanie stanowią podstawę wszystkiego, co robimy.

NASZE ZALETY

Lata doświadczenia

Proneko to połączenie świeżego podejścia do budownictwa mieszkaniowego z wiedzą ekspercką. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, tworzymy inwestycje na najwyższym poziomie. Jako deweloperzy codziennie zmieniamy Gdańsk.

Mieszkania

Naszym celem jest projektowanie funkcjonalnych mieszkań, które – niezależnie od wybranego metrażu – spełnią wszystkie potrzeby mieszkańców.

Design

Inwestycje Proneko wyróżniają się na rynku nieruchomości nie tylko projektami mieszkań oraz budynków, ale również aranżacją przestrzeni wspólnych i terenów rekreacyjnych. Naszym terenem działania jest Trójmiasto, gdzie daliśmy się poznać jako profesjonalni deweloperzy.

Topowe lokalizacje

Kupując mieszkanie, możesz liczyć na pełne wsparcie naszych doradców. Będziesz spać spokojnie, wiedząc, że jesteś pod opieką prawdziwych fachowców. Udowodnimy Ci, że Proneko to profesjonalni deweloperzy w Gdańsku.

Partner na lata

Do realizacji naszych inwestycji wykorzystujemy materiały najwyższej jakości i najnowocześniejsze technologie. Naszym celem jest, aby mieszkania Proneko służyły mieszkańcom przez wiele pokoleń, niezmiennie ciesząc ich swoją trwałością oraz niezawodnością.
PRONEKO W LICZBACH

Budujemy marzenia o lepszej przyszłości

2

Inwestycje

198

Lokali

od 30m2

Zróżnicowane
metraże lokali