Proneko

Najnowsze informacje
o naszych inwestycjach

O NAS

Deweloperzy Trójmiasto – Proneko

Więcej niż budowanie

Wierzymy, że bycie deweloperem to coś więcej, niż tylko budowanie. W Proneko uczciwość, szacunek i zaufanie stanowią podstawę wszystkiego, co robimy.

NASZE ZALETY

Lata doświadczenia

Proneko to połączenie świeżego podejścia do budownictwa mieszkaniowego z wiedzą ekspercką. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, tworzymy inwestycje na najwyższym poziomie.

Mieszkania

Naszym celem jest projektowanie funkcjonalnych mieszkań, które – niezależnie od wybranego metrażu – spełnią wszystkie potrzeby mieszkańców.

Design

Nasze inwestycje wyróżniają się na trójmiejskim rynku nieruchomości nie tylko projektami mieszkań i budynków, ale również aranżacją przestrzeni wspólnych i terenów rekreacyjnych.

Topowe lokalizacje

Kupując mieszkanie od Proneko, możesz liczyć na pełne wsparcie naszych profesjonalnych doradców. Będziesz spać spokojnie wiedząc, że jesteś pod opieką prawdziwych fachowców.

Partner na lata

Do realizacji naszych inwestycji wykorzystujemy materiały najwyższej jakości i najnowocześniejsze technologie. Naszym celem jest, aby mieszkania Proneko służyły mieszkańcom przez wiele pokoleń, niezmiennie ciesząc ich swoją trwałością i niezawodnością.

PRONEKO W LICZBACH

Budujemy marzenia o lepszej przyszłości

2

Inwestycje

198

Lokali

od 30m2

Zróżnicowane
metraże lokali