Osiedle Kaskada Jasień II – Nowoczesny design w harmonii z naturą

Mieszkania na sprzedaż w  Trójmieście

kjii-green

Poznaj osiedle, które pozwoli Ci odpocząć

Osiedle Kaskada Jasień to inwestycja przeznaczona dla miłośników natury, którzy kochają życie w otoczeniu zieleni, ale nie chcą rezygnować z korzyści, jakie daje im mieszkanie w dużym mieście. Na terenie osiedla wymarzone mieszkania na sprzedaż w Trójmieście znajdą single, pary oraz rodziny – wszystko dzięki funkcjonalnym metrażom dopasowanym do różnych potrzeb (od 29 do 76 mkw).
Czytaj więcej
Proponowane przez nas mieszkania do kupienia w Gdańsku są wyjątkowe – harmonijnie wkomponowane w zieleń i idealnie z nią współgrają. Projekty zakładają oddanie do dyspozycji lokatorów nie tylko prywatnych ogródków do własnego zagospodarowania, ale również wspólną, zieloną przestrzeń do odpoczynku w postaci placu zabaw oraz placu rekreacyjnego. Nowoczesność w Trójmieście to mieszkania do kupienia w niewielkiej odległości od centrum, które jednocześnie pozwalają zapomnieć na chwilę o bliskości gwarnego i zawsze ruchliwego miasta. Najlepiej świadczą o tym ekologiczne, przemyślane rozwiązania, jak ogrody deszczowe oraz obsadzenie roślinami każdej wolnej przestrzeni.

OSIEDLE KASKADA JASIEŃ II

Architektura dopasowana do codziennego użytku

Każde z trójmiejskich mieszkań do kupienia, które budujemy na Osiedlu Kaskada Jasień, zostało zaprojektowane z myślą o jego przyszłych mieszkańcach. Stawiamy na komfort użytkowania, dlatego już na etapie projektowania postaraliśmy się o jak najlepsze zagospodarowanie dostępnej przestrzeni i stworzenie miejsca zapewniającego lokatorom wszystko, czego potrzebują – w zasięgu ręki.
Czytaj więcej

Wierzymy, że funkcjonalne mieszkania na sprzedaż w Trójmieście wymagają równie praktycznej infrastruktury. Dlatego lokatorzy mają możliwość przechowywania w komórkach lokatorskich przedmiotów, które nie zmieszczą się w mieszkaniu, a samochodów – w przestronnej hali garażowej oraz na naziemnych miejscach parkingowych. Do dyspozycji są również wózkarnie i rowerownie wraz ze specjalną wiatą ochraniającą sprzęt przed deszczem. Dzieci mogą odpoczywać na łonie natury, bawiąc się beztrosko na bezpiecznym placu zabaw, a dorośli mogą zaczerpnąć nieco oddechu na placach rekreacyjnych. Całość infrastruktury jest ze sobą doskonale skomunikowana, aby nie tracić cennego czasu na rzeczy zbędne.

To właśnie takie rozwiązania sprawiają, że oferowane blisko centrum Gdańska mieszkania do kupienia są oazą, w której chce się przebywać i do której wraca się z przyjemnością.

LOKALIZACJA

Twoje auto może zostać w garażu

Poruszanie się po Trójmieście, szczególnie w godzinach szczytu, nie należy do łatwych zadań. Na szczęście osiedle Kaskada Jasień powstaje przy ul. prof. J. Stankiewicza 7 w mieście Gdańsk, a więc bardzo dużo spraw załatwisz w bliskim sąsiedztwie bez konieczności wsiadania do samochodu. Mieszkania do kupienia w tej części miasta otwierają wiele możliwości dla dorosłych i dzieci. Korzystając z lokalnej infrastruktury, odwiedzisz siłownię, zaprowadzisz pociechę do żłobka, czy też zrobisz niezbędne zakupy, uzupełniając domową lodówkę. Poza oszczędnością czasu warto docenić jeszcze inne zalety pozostawienia auta w garażu: ograniczysz zużycie paliwa, zadbasz o środowisko, a przy okazji spacer pozytywnie wpłynie na zdrowie. Już wiele osób przekonało się, że osiedle Kaskada Jasień to wyjątkowa dzielnica, jeśli chodzi o Trójmiasto, dlatego mieszkania na sprzedaż cieszą się tu tak dużą popularnością.

MIESZKANIA O NAJWYŻSZYM STANDARDZIE

Znajdź mieszkanie

Wymarzony dom dla siebie lub rodziny może mieć różny kształt. Czasem rozkład pomieszczeń i wizję mieszkania ma się już w głowie, innym razem warto skorzystać z gotowych inspiracji. Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku świetnym wsparciem, w tak ważnej życiowej decyzji, okażą się plany poszczególnych pięter i konkretnych mieszkań. Wszystkie projekty znajdziesz na naszej stronie! Wystarczy kliknąć konkrety poziom bloku, aby przekonać się, jak wygląda jego rozkład. Przy okazji dowiesz się, które mieszkaniado kupienia i jak wygląda metraż pokoi. To cenne informacje, ponieważ pod tym względem Trójmiasto dostarcza bardzo dużo różnych możliwości. Powierzchnię i rozkład pomieszczeń przedstawiamy za pomocą czytelnych rysunków. Łatwo zwizualizować sobie ich wygląd bez konieczności ruszania się sprzed ekranu komputera. Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub chcesz zobaczyć mieszkania bezpośrednio, skontaktuj się z nami.

B1 B2 B3 Parter Piętro 1 Piętro 2 Piętro 3
B2 Parter POWRÓT
B2 Piętro 1 POWRÓT
B2 Piętro 2 POWRÓT
B2 Piętro 3 POWRÓT
B3 Parter POWRÓT
B3 Piętro 1 POWRÓT
B3 Piętro 2 POWRÓT
B3 Piętro 3 POWRÓT
SKONTAKTUJ SIĘ
Wyszukiwarka
Rozwiń filtry
ZNAJDŹ SWÓJ PRZYSZŁY DOM

Polecane mieszkania i lokale

znajdź swój przyszły dom

Wizualizacje 3D mieszkań

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami

  Administratorem danych osobowych jest PRONEKO Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Azymutalnej 9, e-mail: biuro@proneko.pl

  Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04. 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

  Dane przekazane w ramach formularza kontaktowego są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną korespondencję, a także w celu ewentualnego późniejszego usprawnienia wykonania umowy.

  Podstawę prawną przetwarzania stanowi konieczność podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy lub uzasadniony interes Administratora w postaci obowiązku obsługi korespondencji.

  Posiadasz prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Więcej informacji
  Infrastruktura

  Osiedle Kaskada Jasień II powstaje z myślą o osobach poszukujących spokoju, a zarazem miejsca świetnie skomunikowanego i w otoczeniu infrastruktury handlowo-usługowej.

  Zielone przestrzenie

  Naszą inwestycję dopełnia starannie zaprojektowana roślinność oraz alejki i skwerki z elementami małej architektury.

  Tereny rekreacyjne

  Unikalna przestrzeń wspólna zachęci zarówno dzieci, jak i dorosłych do aktywnego spędzania czasu niezależnie od pogody i pory roku.

  Ogrody deszczowe

  Na terenie Kaskady Jasień II powstaną ogrody deszczowe, które wpłyną nie tylko na estetykę przestrzeni, ale również przyczynią się do zwiększenia bioróżnorodności.

  UDOGODNIENIA

  Przestrzeń stworzona
  z myślą o mieszkańcach i planecie

  Ochrona środowiska jest dla nas ważna, dlatego na terenie inwestycji wprowadziliśmy konkretne rozwiązania, które wspierają naszą planetę. Pozostawiliśmy kaskadowe ukształtowanie terenu i zastaną tam naturę, zaprojektowaliśmy także ogrody deszczowe.
  W pobliżu każdego budynku powstaną zielone skwery i miejsca przeznaczone do wypoczynku, a wszystkie ścieżki i place będą oświetlone.

  Mieszkania na sprzedaż Trójmiasto – wygodna wyszukiwarka

  Do Twojej dyspozycji przekazujemy prostą w użyciu wyszukiwarkę, dzięki której bez trudu znajdziesz mieszkania do kupienia w mieście Gdańsk. Jest to doskonały sposób, aby wstępnie zapoznać się z naszą ofertą, a także skrupulatnie oszacować swoje potrzeby. Dzięki wyszukiwarce będziesz miał okazję zapoznać się z dostępnymi w ramach naszych usług mieszkaniami na sprzedaż w Trójmieście. Oferujemy możliwość wyboru metrażu, piętra czy ilość pokoi. Do każdej inwestycji dodaliśmy rzut, co umożliwia dokładne zapoznanie się z ofertą. Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi wizualizacjami 3D, które pomogą dokładnie poznać przyszłe mieszkanie. Zapraszamy także do kontaktu bezpośredniego. Chętnie przedstawimy ofertę i wspólnie dobierzemy inwestycję, skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Na stronie dostępny jest łatwy w obsłudze formularz zgłoszeniowy. Wypełnij go, a oddzwonimy!

  Mieszkania na sprzedaż Trójmiasto – zaufaj Proneko

  Mieszkania na sprzedaż w Trójmieście to poważna inwestycja na długie lata. W Proneko staramy się ziścić Twoje marzenia o posiadaniu własnych czterech kątów. Dlaczego warto nam zaufać? Oferujemy najlepszej jakości mieszkania do kupienia w mieście Gdańsk. Do Twojej dyspozycji przekazujemy inwestycje o różnych metrażach i liczbie pokoi. Wiemy, jak szczególne znaczenie ma lokalizacja mieszkania do kupienia w mieście Gdańsk, dlatego swoje inwestycje lokujemy w najbardziej dogodnych dzielnicach. Gwarantujemy połączenie bliskości natury, przy jednoczesnym wygodnym funkcjonowaniu w przestrzeni miejskiej. W szeregach Proneko pracują osoby z rozległą wiedzą i ogromnym doświadczeniem. Nasza wykwalifikowana kadra pozwoli dobrać właściwą inwestycję, spełniającą wszystkie najważniejsze kryteria. Jako deweloperzy mamy realny wpływ na zmianę miasta, dzięki czemu na mapie Gdańska pojawiają się wyłącznie najbardziej wartościowe propozycje. Z powodzeniem znajdziesz mieszkania do kupienia w Trójmieście, w których nie tylko komfort i jakość ma znaczenie, ale także funkcjonalność!

  Osiedle Kaskada Jasień II

  Galeria

  Sprawdź inne inwestycje: