O INWESTYCJI

Osiedle Kaskada Jasień II – Nowoczesny design w harmonii z naturą

kjii-green

Poznaj osiedle, które pozwoli Ci odpocząć

Osiedle Kaskada Jasień II to inwestycja przeznaczona dla fanów natury, którzy kochają życie w otoczeniu zieleni, ale nie chcą rezygnować z korzyści, jakie daje im mieszkanie w dużym mieście. Na terenie osiedla wymarzone mieszkanie znajdą single, pary oraz rodziny – wszystko dzięki funkcjonalnym metrażom dopasowanym do różnych potrzeb (od 29 do 76 mkw).

OSIEDLE KASKADA JASIEŃ II

Architektura dopasowana do codziennego użytku

Każde z mieszkań, które budujemy na Osiedlu Kaskada Jasień II, zostało zaprojektowane z myślą o jego przyszłych mieszkańcach. Stawiamy na komfort użytkowania.

LOKALIZACJA

Twoje auto może zostać w garażu

Osiedle Kaskada Jasień II powstaje przy ul. prof. J. Stankiewicza 7 w Gdańsku. Lokalizacja ta pozwala na załatwienie większości codziennych spraw w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji. Nie musisz mieć auta, aby zrobić zakupy, odwiedzić siłownię czy zaprowadzić dziecko do żłobka.

MIESZKANIA O NAJWYŻSZYM STANDARDZIE

Znajdź mieszkanie

B2 B3 Parter Piętro 1 Piętro 2 Piętro 3
B2 Parter POWRÓT
B2 Piętro 1 POWRÓT
B2 Piętro 2 POWRÓT
B2 Piętro 3 POWRÓT
B3 Parter POWRÓT
B3 Piętro 1 POWRÓT
B3 Piętro 2 POWRÓT
B3 Piętro 3 POWRÓT
SKONTAKTUJ SIĘ
Wyszukiwarka
Rozwiń filtry
ZNAJDŹ SWÓJ PRZYSZŁY DOM

Polecane mieszkania i lokale

znajdź swój przyszły dom

Wizualizacje 3D mieszkań

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami

  Administratorem danych osobowych jest PRONEKO Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Azymutalnej 9, e-mail: biuro@proneko.pl

  Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04. 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

  Dane przekazane w ramach formularza kontaktowego są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną korespondencję, a także w celu ewentualnego późniejszego usprawnienia wykonania umowy.

  Podstawę prawną przetwarzania stanowi konieczność podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy lub uzasadniony interes Administratora w postaci obowiązku obsługi korespondencji.

  Posiadasz prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Więcej informacji
  Infrastruktura

  Osiedle Kaskada Jasień II powstaje z myślą o osobach poszukujących spokoju, a zarazem miejsca świetnie skomunikowanego i w otoczeniu infrastruktury handlowo-usługowej.

  Zielone przestrzenie

  Naszą inwestycję dopełnia starannie zaprojektowana roślinność oraz alejki i skwerki z elementami małej architektury.

  Tereny rekreacyjne

  Unikalna przestrzeń wspólna zachęci zarówno dzieci, jak i dorosłych do aktywnego spędzania czasu niezależnie od pogody i pory roku.

  Ogrody deszczowe

  Na terenie Kaskady Jasień II powstaną ogrody deszczowe, które wpłyną nie tylko na estetykę przestrzeni, ale również przyczynią się do zwiększenia bioróżnorodności.

  UDOGODNIENIA

  Przestrzeń stworzona
  z myślą o mieszkańcach i planecie

  Ochrona środowiska jest dla nas ważna, dlatego na terenie inwestycji wprowadziliśmy konkretne rozwiązania, które wspierają naszą planetę. Pozostawiliśmy kaskadowe ukształtowanie terenu i zastaną tam naturę, zaprojektowaliśmy także ogrody deszczowe.
  W pobliżu każdego budynku powstaną zielone skwery i miejsca przeznaczone do wypoczynku, a wszystkie ścieżki i place będą oświetlone.

  Osiedle Kaskada Jasień II

  Galeria