Inwestycja planowana

Osiedle Kompas

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk – Osiedle Kompas

Nowoczesna i elegancka inwestycja w południowej części Gdańska

Architektura Osiedla Kompas swoim charakterem naturalnie komponuje się z zielonym przedmieściem Gdańska. Inwestycja wyróżnia się oryginalnym stylem oraz nadmorskim klimatem. Na terenie osiedla powstaną liczne udogodnienia – skwery wypoczynkowe oraz plac z urządzeniami do zabawy i rekreacji, stworzony specjalnie dla przyszłych mieszkańców. Oferujemy mieszkania na sprzedaż w tej niezwykle urokliwej części miasta Gdańsk (dzielnica Maćki).

PRZEMYŚLANA PRZESTRZEŃ

Osiedle Maćki Gdańsk – Atrakcyjna przestrzeń
z myślą o mieszkańcach

Jednym z wyróżników Osiedla Kompas, czyniącym go wyjątkowym miejscem na mapie Gdańska, jest nowoczesny design kameralnych domków szeregowych, współgrający z ponadczasowym projektem przestronnych i funkcjonalnych bloków mieszkaniowych. W połączeniu z zielonymi skwerami i ogrodami zaprojektowanymi przez architektów zieleni powstanie przestrzeń gwarantująca spokój, miejsce wyciszenia i rodzinnego odpoczynku.

Interesują Cię nowe mieszkania w dzielnicy Maćki? Zapisz się do naszego Biuletynu.

LOKALIZACJA

Wszystko w zasięgu ręki

Osiedle Kompas powstaje przy u. Czerskiej w Gdańsku – Łostowicach. Południowe dzielnice miasta stale się rozwijają – w najbliższej okolicy nie brakuje szkół, przedszkoli czy żłobków. Cały czas powstaje nowa infrastruktura handlowo-usługowa i komunikacyjna, a do najbliższej galerii handlowej jedzie się tylko 5 minut samochodem. Osiedle Maćki może stać się Twoim wymarzonym miejsce do życia w mieście Gdańsk, gdzie będziesz regenerował siły po trudnych dniach w pracy, a także spędzał czas z przyjaciółmi. Uniwersalna lokalizacja w połączeniu z licznymi udogodnieniami sprawdzi się zarówno w przypadku aktywnych singli, jak i rodzin poszukujących nieco spokojniejszych atrakcji. W ten sielankowy krajobraz świetnie wpisują się stylistycznie nasze bloki, których każdy element został dokładnie przemyślany. Proponuje wyjątkowe mieszkania na sprzedaż, jakich próżno szukać w wielu innych częściach miasta Gdańsk.

Osiedle Kompas

Mieszkania Gdańsk Maćki – Galeria

Sprawdź inne inwestycje: