Inwestycja planowana

Osiedle Kompas

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk – Osiedle Kompas

Nowoczesna i elegancka inwestycja w południowej części Gdańska

Architektura Osiedla Kompas swoim charakterem naturalnie komponuje się z zielonym przedmieściem Gdańska. Inwestycja wyróżnia się oryginalnym stylem oraz nadmorskim klimatem. Na terenie osiedla powstaną liczne udogodnienia – skwery wypoczynkowe oraz plac z urządzeniami do zabawy i rekreacji, stworzony specjalnie dla przyszłych mieszkańców. Oferujemy mieszkania na sprzedaż w tej niezwykle urokliwej części miasta Gdańsk (dzielnica Maćki).

PRZEMYŚLANA PRZESTRZEŃ

Osiedle Maćki Gdańsk – Atrakcyjna przestrzeń
z myślą o mieszkańcach

Jednym z wyróżników Osiedla Kompas, czyniącym go wyjątkowym miejscem na mapie Gdańska, jest nowoczesny design kameralnych domków szeregowych, współgrający z ponadczasowym projektem przestronnych i funkcjonalnych bloków mieszkaniowych. W połączeniu z zielonymi skwerami i ogrodami zaprojektowanymi przez architektów zieleni powstanie przestrzeń gwarantująca spokój, miejsce wyciszenia i rodzinnego odpoczynku.

Interesują Cię nowe mieszkania w dzielnicy Maćki? Zapisz się do naszego Biuletynu.

LOKALIZACJA

Wszystko w zasięgu ręki

Osiedle Kompas powstaje przy u. Czerskiej w Gdańsku – dzielnica Orunia Górna. Południowe dzielnice miasta stale się rozwijają – w najbliższej okolicy nie brakuje szkół, przedszkoli czy żłobków. Cały czas powstaje nowa infrastruktura handlowo-usługowa i komunikacyjna, a do najbliższej galerii handlowej jedzie się tylko 5 minut samochodem. Osiedle Maćki może stać się Twoim wymarzonym miejsce do życia w mieście Gdańsk, gdzie będziesz regenerował siły po trudnych dniach w pracy, a także spędzał czas z przyjaciółmi. Uniwersalna lokalizacja w połączeniu z licznymi udogodnieniami sprawdzi się zarówno w przypadku aktywnych singli, jak i rodzin poszukujących nieco spokojniejszych atrakcji. W ten sielankowy krajobraz świetnie wpisują się stylistycznie nasze bloki, których każdy element został dokładnie przemyślany. Proponuje wyjątkowe mieszkania na sprzedaż, jakich próżno szukać w wielu innych częściach miasta Gdańsk.

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk – stan deweloperski gwarancją zadowolenia

Poszukiwania mieszkania na sprzedaż w mieście Gdańsk często rozpoczyna wybór pomiędzy rynkiem wtórnym a stanem deweloperskim. Kupno mieszkania bezpośrednio od dewelopera to nie tylko rozwiązanie wygodne, ale także idealne pod inwestycje. Nowe mieszkanie daje wiele możliwości aranżacyjnych. Kupując nowe mieszkania na osiedlu Jasień lub Maćki, nie musisz martwić się o hipotekę czy kosztowne remonty. Masz dostęp do bogatej oferty mieszkaniowej, dzięki czemu wybrana nieruchomość może odpowiadać na wszystkie Twoje potrzeby. Dużą zaletą mieszkań w stanie deweloperskim jest dogodna lokalizacja. W Proneko wybieramy wyłącznie najbardziej wartościowe dzielnice w mieście Gdańsk. Osiedle Maćki to przestrzeń dogodna zarówno dla miłośników natury, jak i zwolenników miejskich udogodnień. Stan deweloperski mieszkania pozwala także na komfort bycia pierwszym właścicielem. Dla wielu klientów ma to szczególne znaczenie. Idealny stan inwestycji pozwala uniknąć ukrytych kosztów i niepotrzebnych zmartwień.

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk – zaufaj specjalistom

Kupno mieszkania może generować stres. Jest to inwestycja na długie lata, dlatego warto zaufać specjalistom. W Proneko wiemy, jak sprostać wymaganiom klientów. W naszych szeregach pracują doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, znający rynek od podszewki. Mieszkania w mieście Gdańsk, osiedle Maćki to kolejna udana inwestycja, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. W Proneko stawiamy nacisk na funkcjonalność mieszkań, aby podarować klientom wygodne, komfortowe wnętrza. Szczególnie ważna jest dla nas również przestrzeń wspólna, a tereny rekreacyjne pozwolą cieszyć się naturą o każdej porze roku. Do realizacji naszych inwestycji wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały oraz najnowsze technologie. Oferujemy kompleksową pomoc w dobraniu mieszkania na sprzedaż w Gdańsku. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, drogą telefoniczną lub mailową. Chętnie rozwiejemy wątpliwości i dobierzemy dogodną ofertę.

Osiedle Kompas

Mieszkania Gdańsk Maćki – Galeria

Sprawdź inne inwestycje: