Inwestycja planowana

Osiedle Kompas

Osiedle Kompas – mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Nowoczesna i elegancka inwestycja w południowej części Gdańska

Architektura Osiedla Kompas swoim charakterem naturalnie komponuje się z zielonym przedmieściem Gdańska. Inwestycja wyróżnia się oryginalnym stylem oraz nadmorskim klimatem. Na terenie osiedla powstaną liczne udogodnienia – skwery wypoczynkowe oraz plac z urządzenia do zabawy i rekreacji, stworzone specjalnie dla przyszłych mieszkańców.

PRZEMYŚLANA PRZESTRZEŃ

Atrakcyjna przestrzeń z myślą o mieszkańcach

Jednym z wyróżników Osiedla Kompas, czyniącym go wyjątkowym miejscem na mapie Gdańska, jest nowoczesny design kameralnych domków szeregowych współgrający z ponadczasowym projektem przestronnych i funkcjonalnych bloków mieszkaniowych. W połączeniu z zielonymi skwerami i ogrodami zaprojektowanymi przez architektów zieleni, powstanie przestrzeń gwarantująca spokój, miejsce wyciszenia i rodzinnego odpoczynku.

Interesuje Cię ta inwestycja? Zapisz się do naszego Biuletynu.

LOKALIZACJA

Wszystko w zasięgu ręki

Osiedle Kompas powstaje przy u. Czerskiej w Gdańsku-Łostowicach. Południowe dzielnice Gdańska stale się rozwijają – w najbliższej okolicy nie brakuje szkół, przedszkoli czy żłobków. Cały czas powstaje nowa infrastruktura handlowo-usługowa i komunikacyjna, a do najbliższej galerii handlowej jedzie się tylko 5 minut samochodem.

Osiedle Kompas

Galeria