Poznaj nasze inwestycje

Unieś się na fali nowoczesnej
architektury i zamieszkaj
w jednej z naszych inwestycji

Zalety zieleni i ogrodów deszczowych wokół Jasienia

Strona główna » Aktualności » Zalety zieleni i ogrodów deszczowych wokół Jasienia

Bliskość natury to jedna z wielu zalet Jasienia, którą doceniają nie tylko mieszkańcy, ale również osoby poszukujące swojego wymarzonego miejsca do mieszkania, podjęcia inwestycji lub prowadzenia firmy. Jakie zalety niesie za sobą bliskość zieleni i ogrodów deszczowych w okolicy Jasienia?

Jednym z naszych najważniejszych założeń podczas projektowania i realizacji budowy osiedli w okolicy Jasienia było poszanowanie wobec naturalnego środowiska oraz jego ochrona. Osiedla zostały wkomponowane w kaskadowe ukształtowanie terenu z respektowaniem natury, co wiąże się z wieloma zaletami zarówno dla środowiska, jak i mieszkańców.

Zielone skwery, ścieżki, tereny rekreacyjne czy placyki znajdujące się przy każdym budynku, zapewniają mieszkańcom możliwość codziennej rekreacji i relaksu. Przyczynia się to do polepszenia samopoczucia zarówno fizycznego, dzięki aktywności na świeżym powietrzu, a także psychicznego, poprzez bliski kontakt z naturą. Dzięki odpowiednio zaprojektowanym elementom małej architektury, oświetleniu oraz roślinności, tereny zielone Jasienia są idealnym miejscem do odpoczynku zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób starszych.

Walory krajobrazowe Jasienia idealnie wpasowały się w nasze założenia o nowoczesnym designie nieruchomości. Innowacyjna estetyka ogrodów deszczowych, która zachwyca nie tylko mieszkańców, to nie jedyna ich zaleta. W obecnych czasach, kiedy dbałość o środowisko ma ogromne znaczenie w perspektywie przyszłości, stworzyliśmy ogrody deszczowe, które przyczyniają się do zwiększenia bioróżnorodności. Jest ona niezwykle ważna, gdyż zróżnicowanie przyrodnicze przyczynia się do lepszego funkcjonowania środowiska, zachowania stabilności i odporności na zachodzące zmiany.

Proneko – tworzymy przestrzeń zapewniającą wygodę

Pragniemy, aby mieszkańcy tworzonych przez nas przestrzeni przeżywali cudowne chwile na naszych osiedlach oraz aby w ich codziennym życiu towarzyszyły im komfort, spokój oraz wygoda.

Umów się na spotkanie z doradcą Proneko, który przedstawi Ci wszystkie atuty naszych inwestycji.

BIURO SPRZEDAŻY
? ul. prof. J. Stankiewicza 7, 80-174 Gdańsk
☎️ +48 58 380 02 42
? +48 534 111 087
? mieszkania@proneko.pl lub bok@kaskadajasien.pl

Przeczytaj również