Poznaj nasze inwestycje

Unieś się na fali nowoczesnej
architektury i zamieszkaj
w jednej z naszych inwestycji

Zagłosuj na naszą inwestycję w Plebiscycie na Najciekawszą Inwestycję Mieszkaniową w Trójmieście w 2023 roku!

Od trzynastu lat portal Trojmiasto.pl przygotowuje przegląd nowych inwestycji mieszkaniowych. Poddawane są ocenie mieszkańcom Trójmiasta.

W tym roku wybrano 64 inwestycje mieszkaniowe, które wybudowane i oddane do użytkowania zostały pomiędzy 1 stycznia a 31 grudnia 2023 roku. Możesz zagłosować na najciekawszą z nich, nagrodź swoim głosem starania architektów i deweloperów, wskaż im jaka zabudowa podoba się mieszkańcom Trójmiasta. 

Codziennie można oddać jeden głos na jedną inwestycję.
Głosowanie trwa od 7 marca 2024 do 21 marca 2024.

ZAGŁOSUJ TUTAJ -> KLIK

Kilka słów na temat inwestycji Kaskada Jasień:

Powstaje w intensywnie rozwijającej się dzielnicy, na Jasieniu, przy ul. prof. Jerzego Stankiewicza, z dogodnym dojazdem do centrum oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową. Nieopodal inwestycji znajduje się jeden z największych w Trójmieście parków handlowych, przychodnia, apteka, małe osiedlowe sklepy, przedszkola, niedaleko jest także do nowej szkoły.

Dojazd do śródmieścia Gdańska ułatwia bliskość al. Armii Krajowej, a szybkie poruszanie się po całej aglomeracji i wyjazd na autostradę A1 umożliwia pobliska obwodnica.  

W ramach osiedla powstaną czterokondygnacyjne budynki otoczone zielenią – ogrodami deszczowymi i skwerami z ozdobną roślinnością. Zaplanowano tu także place zabaw i rekreacji oraz parkingi rowerowe.

Mieszkania na tym osiedlu będą miały od jednego do czterech pokoi. Każdy lokal będzie miał ogródek, taras lub balkon oraz komórkę lokatorską. W budynkach powstaną także wózkarnie, podziemne hale garażowe oraz wydzielone miejsca postojowe naziemne. 

W pierwszej części osiedla powstały trzy budynki z mieszkaniami o powierzchni od 30 do 77 m kw. Zostały one wybudowane do końca IV kw. 2023 roku. W drugiej części osiedla powstają dwa budynki mieszkaniowe (89 lokali o powierzchniach od 29 do 77 m kw.) oraz budynek usługowy – biurowiec. Oddanie lokali w tej części planowane jest na IV kw. 2024 roku, ich budowa rozpoczęła się w sierpniu 2022 roku.  

Osiedle zostało zaprojektowane przez pracownię projektową Art Architekci.

Przeczytaj również