Poznaj nasze inwestycje

Unieś się na fali nowoczesnej
architektury i zamieszkaj
w jednej z naszych inwestycji

Układ pomieszczeń – jak zadbaliśmy o jego funkcjonalność na osiedlu Kaskada Jasień?

Strona główna » Aktualności » Układ pomieszczeń – jak zadbaliśmy o jego funkcjonalność na osiedlu Kaskada Jasień?

Układ pomieszczeń określa wszystkie elementy wpływające na sposób korzystania z przestrzeni. Dobry układ nie tylko zwiększa wygodę korzystania z mieszkania czy wpływa na jego wygląd, ale też ma pozytywny wpływ na codzienny komfort i wygodę, dlatego powinien być dopasowany do potrzeb mieszkańców oraz ich stylu życia. Na osiedlu Kaskada Jasień zadbaliśmy o jego funkcjonalność, a z poniższego tekstu dowiesz się w jaki sposób.

Podział na część „dzienną” i „nocną”

Podzielenie mieszkania na części „dzienną” i „nocną” to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi się u wielu mieszkańców. Osoby pracujące zdalnie docenią spokój, który w ten sposób zyskają, gdy będą mogli poświęcić się w pracy, a reszta domowników swobodnie będzie mogła poruszać się po domu. Dusze towarzystwa mogą wciąż posiedzieć ze znajomymi, podczas gdy kolejny z domowników może odpoczywać lub zajmować się pociechami w innym pomieszczeniu. Zadowolone będą również osoby które lubią wyraźnie rozgraniczyć miejsca służące wyłącznie do snu oraz odpoczynku oraz te do przebywania w ciągu dnia.

Salon z dostępem do balkonu, tarasu lub ogródka

Niewątpliwym atutem osiedla Kaskada Jasień jest to, iż każdy lokal będzie miał dostęp do balkonu, tarasu lub ogródka. Podczas projektowania tej inwestycji skupialiśmy się na tym, aby jej mieszkańcy mieli dostęp do otaczającej osiedle natury oraz świeżego powietrza. Z tego powodu, pomieszczenia w mieszkaniach zostały ułożone w taki sposób, aby miejsca te były dostępne z poziomu wspólnej części mieszkania jakim jest salon. Zaletą takiego układu jest również optyczne zwiększenie tego pomieszczenia, dzięki obecności dużych okien. Położenie balkonu, tarasu czy ogródka blisko salonu jest także praktyczne w przypadku wspólnych obiadów na świeżym powietrzu, gdyż niewielka odległość do kuchni ułatwia organizację zastaw stołowej.

Połączenie części jadalnej i wypoczynkowej

Coraz częstszym zastosowaniem w projektowaniu funkcjonalnych układów pomieszczeń w mieszkaniu jest połączenie salonu, kuchni oraz części jadalnej. Wspólne gotowanie stało się nową atrakcją podczas wspólnych spotkań z rodziną i znajomymi, którzy chętnie uczestniczą w procesie przyrządzania potraw. Dzięki połączeniu tych przestrzeni w jedną, zamiast samotnie przebywać w jednym pomieszczeniu, zostawiając gości samych w salonie, możemy jednocześnie uczestniczyć w przyjęciu i przygotowywać jedzenie lub napoje.

Wybierz swoje mieszkanie poprzez widok z poziomu pięter!

Stale staramy się podnosić jakość naszej strony i wprowadzać kolejne rozwiązania, które pomogą Wam w wyborze najwłaściwszego mieszkania. W ostatnim czasie wprowadziliśmy widok na rzuty mieszkań dostępnych w ofercie, z perspektywy poszczególnych pięter w nowo powstających budynkach osiedla Kaskada Jasień. Wypróbuj nasze najnowsze narzędzie przy wyborze swojego wymarzonego mieszkania!

Proneko – tworzymy przestrzeń zapewniającą wygodę.

Pragniemy, aby mieszkańcy tworzonych przez nas przestrzeni przeżywali cudowne chwile na naszych osiedlach oraz aby w ich codziennym życiu towarzyszyły im komfort, spokój oraz wygoda.

BIURO SPRZEDAŻY
?ul. prof. J. Stankiewicza 7, 80-174 Gdańsk
☎️+48 58 380 02 42
?+48 534 111 087
?mieszkania@proneko.pl lub bok@kaskadajasien.pl

Umów się na spotkanie z doradcą Proneko, który przedstawi Ci wszystkie atuty naszych inwestycji.

Przeczytaj również