Poznaj nasze inwestycje

Unieś się na fali nowoczesnej
architektury i zamieszkaj
w jednej z naszych inwestycji

Płatność za mieszkanie w systemie 20/80 – na czym to polega?

Strona główna » Aktualności » Płatność za mieszkanie w systemie 20/80 – na czym to polega?

Zakup mieszkania to poważna decyzja na długie lata, dlatego warto dobrze się do tego procesu przygotować. Jednym z elementów, które koniecznie trzeba przeanalizować to harmonogram płatności. W Proneko jedną z możliwości jest system 20/80 – sprawdź jakie korzyści są z nim związane.

Prosty system płatności za mieszkanie w budowie

System płatności 20/80 polega na tym, że pierwsza transza uiszczana jest po podpisaniu umowy deweloperskiej i wynosi ona tylko 20% wartości lokalu. W ten sposób, zyskujesz dodatkowy czas na kontakt z bankiem i negocjacje warunków kredytu hipotecznego.

Druga transza, czyli pozostałe 80% wartości lokalu jest płatna dopiero po zakończeniu prac budowlanych. Budynek, w którym znajduje się Twoje mieszkanie, jest już wtedy w pełni wykończony.

Jaki jest dodatkowy atut systemu 20/80? Gwarancja ceny – od początku wiesz, ile wyniesie każda z transzy oraz masz pewność, że kwota drugiej płatności się nie zwiększy.

Mieszkania na Osiedlu Kaskada Jasień już dostępne w systemie płatności 20/80!

Płatność 20/80 dostępna w Proneko

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy w Proneko system płatności 20/80. Od teraz system ten obowiązuje przy zakupie mieszkań na Osiedlu Kaskada Jasień oraz Kaskada Jasień II.

Umów się na spotkanie z doradcą Proneko, który w pełni przedstawi Ci zasady systemu płatności 20/80. Poznaj nasze najnowsze inwestycje.

BIURO SPRZEDAŻY

? ul. prof. J. Stankiewicza 7, 80-174 Gdańsk

☎️ +48 58 380 02 42

? +48 534 111 087

? mieszkania@proneko.pl lub bok@kaskadajasien.pl

Przeczytaj również