Poznaj nasze inwestycje

Unieś się na fali nowoczesnej
architektury i zamieszkaj
w jednej z naszych inwestycji

Parking na twoje koła – nie tylko te samochodowe.

Strona główna » Aktualności » Parking na twoje koła – nie tylko te samochodowe.

Szukanie miejsca na parkingach potrafi być uporczywe i irytujące, dlatego zadbaliśmy o to, aby na osiedlu Kaskada Jasień była ich odpowiednia ilość. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że posiadanie auta wiąże się też z koniecznością posiadania miejsca na akcesoria i części samochodowe. Choć nie brakuje osób „zmotoryzowanych”, duża część mieszkańców potrzebuje miejsca także na te mniejsze kółka. Wiemy, jak przydatna jest przestrzeń na rower czy wózek dla dziecka, dlatego na osiedlu Kaskada Jasień przygotowaliśmy przestrzenie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, które ułatwią Ci ich przechowywanie. Jakie to miejsca oraz kto będzie miał do nich dostęp? Tego dowiesz się w tym artykule!

Parkingi samochodowe

Mieszkańcy osiedla Kaskada Jasień będą mieli do dyspozycji naziemne miejsca parkingowe, znajdujące się przed budynkami, a także miejsca w hali garażowej. Miejsca te będą służyć do wyłącznego korzystania poszczególnym nabywcom lokali, zatem warto rozważyć ich zakup już podczas wyboru mieszkania, szczególnie gdy jest już się w posiadaniu samochodu. Własne miejsce parkingowe ma wiele zalet. Przede wszystkim, właściciel takiego miejsca ma pewność, że zawsze będzie ono wolne i nikt mu go nie zajmie. Jest to również wygoda, gdyż miejsca te znajdują się tuż przy budynkach mieszkalnych, dzięki czemu do swojego mieszkania można dotrzeć w kilka chwil.

Szczególnie wygodna jest cichobieżna winda przy hali garażowej, która pozwala szybko przetransportować się do mieszkania, przy czym nie musimy dźwigać ciężkich zakupów czy walizek, gdy wracamy z podróży. Hala garażowa ma także kilka innych atutów. Dzięki przechowywaniu samochodu na parkingu podziemnym, jego właściciel nie musi martwić się o pogodę, która wpływa na jego wygląd zewnętrzny oraz temperaturę wewnątrz pojazdu. Nie musi on odśnieżać auta, gdy na dworze jest śnieg i mróz, a podczas upalnych, letnich dni samochód się nie nagrzewa. Istotny jest również fakt, że miejsce w hali garażowej mają jedynie właściciele miejsc, które się w niej znajdują, dlatego nie muszą się oni obawiać o kradzież czy też uszkodzenie pojazdu. Te wszystkie atuty sprawiają, że nowocześni deweloperzy coraz częściej ujmują hale garażowe w planach swoich inwestycji. Warto zaznaczyć, iż zjazd do hali garażowej na osiedlu Kaskada Jasień jest podgrzewany i karbowany, co pozytywnie wpływa na jego przyczepność.

Komórki lokatorskie

Komórka lokatorska jest dodatkowym miejscem na różnego rodzaju wyposażenie, którego przechowywanie w domu nie jest konieczne. Sezonowa odzież i obuwie, zabawki dziecięce czy domowe przetwory to tylko niektóre z rzeczy, które mogą zapełnić tę przestrzeń. Fani sportu ucieszą się z dodatkowego miejsca na swój sprzęt, który często niekoniecznie jest pożądany w mieszkaniu, choćby ze względu na swoje rozmiary. Kierowcy również docenią posiadanie komórki lokatorskiej, które może stanowić miejsce magazynowania akcesoriów i części samochodowych takich jak opony czy koła. Właściciele komórek lokatorskich nie muszą jednocześnie martwić się o bezpieczeństwo swoich własności, gdyż są one zabezpieczone kłódką na klucz o wysokiej wytrzymałości. Na osiedlu Kaskada Jasień komórka jest pomieszczeniem przynależnym do lokalu, a jej zakup jest opcjonalny. Przynosi ona jednak wiele korzyści takich jak te opisane powyżej, dlatego warto to rozważyć.

Wózkarnie i rowerownie

Z pojazdów kołowych takich jak rowery czy hulajnogi korzystają zarówno dzieci, jak i dorośli. Choć nie są one ogromnych rozmiarów, to jednak potrafią zająć sporo przestrzeni. Podobnie jest z wózkami dziecięcymi, które także często zalegają na balkonach, ogródkach czy piwnicach. Na osiedlu Kaskada Jasień przewidziano dwa pomieszczenia z przeznaczeniem na rowerownię i wózkarnię oraz tzw. miejsce przyjazne rowerzystom. Nasi mieszkańcy nie muszą się zatem martwić o to, gdzie przechowywać będą pojazdy, które posłużą im do rodzinnych, rowerowych wycieczek czy wspólnych spacerów w pięknej okolicy pięknego Jasienia.

Komunikacja miejska

Istnieje jednak duża grupa osób, która transport po mieście powierza komunikacji miejskiej. Jej różnorodność, ilość połączeń oraz niewielka odległość od domu to czynniki, które często determinują lokalizację nieruchomości jako „dobrą”. Do zalet osiedla Kaskada Jasień zaliczają się właśnie te elementy, gdyż już od wielu lat funkcjonują tu linie autobusowe, a od jakiegoś czasu również linia tramwajowa i Pomorska Kolej Metropolitalna (PKM).

Proneko – tworzymy komfortową przestrzeń w świetnej lokalizacji!

Osiedle Kaskada Jasień powstaje przy ul. prof. J. Stankiewicza 7 w Gdańsku. Dzięki tej lokalizacji sąsiaduje z dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową i drogową, a wszystkie codzienne sprawy załatwisz bez wizyty w centrum miasta. Jeśli jednak pojawi się taka potrzeba, możliwości by tam dotrzeć są naprawdę szerokie, a na środki transportu naszych mieszkańców zawsze znajdzie się miejsce!

Umów się na spotkanie z doradcą Proneko, który przedstawi Ci wszystkie atuty naszych inwestycji.

BIURO SPRZEDAŻY
?ul. prof. J. Stankiewicza 7, 80-174 Gdańsk
☎️+48 58 380 02 42
?+48 534 111 087
?mieszkania@proneko.pl lub bok@kaskadajasien.pl

Przeczytaj również