Nowy pracownik Proneko

W ostatnich miesiącach wprowadziliśmy mnóstwo nowości. Od ambasadora marki, którym jest znany i lubiany aktor Janusz Chabior, przez nowy punkt sprzedaży zlokalizowany w najlepszym centrum handlowym Trójmiasta – Forum Gdańsk, na robocie, z którym możecie porozmawiać kończąc.
Proneko to marka, która podąża za trendami, a często nawet je wyprzedza. Dajemy naszym klientom, to co najlepsze wykańczając ich mieszkania wysokiej jakości materiałami. Chcemy, by kupując mieszkanie mieli poczucie dobrego wyboru i wielu, wielu lat satysfakcji. To samo dotyczy obsługi klienta. Cały proces jest ważny, dlatego nieustannie wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych przyszłych nabywców. Jedno z biur sprzedaży znajduje się na ul. Prof. Jerzego Stankiewicza, tuż przy budowie, dzięki czemu każdy odwiedzający nie musi wyobrażać sobie postępów, które nasi wykonawcy codziennie czynią na placu budowy, może je osobiście obserwować pijąc pyszną kawę i rozmawiając z naszym Doradcą. Postanowiliśmy spotkać się z klientami również w centrum miasta, dlatego w połowie lipca uruchomiliśmy drugi punkt sprzedaży, w miejscu gdzie każdy z nas raz po raz się pojawia. Jest to Galeria Forum zlokalizowana przy ul. Targ Sienny 7. Dosłownie kilka kroków od starówki. Tam, codziennie od 9:00 do 21:00 czeka na naszych klientów Doradca wraz z makietą osiedla, na której prezentuje nasze osiedle.
Coraz więcej słyszymy o AI, robotach, które zaczynają coraz częściej z nami współpracować. Dla niektórych firm to jeszcze nowe, nieodkryte, my kochamy nowinki, jesteśmy otwarci na zmianę jaką funduje nam świat, dlatego zatrudniliśmy do naszych szeregów Mariana. Marian to sympatyczny robot, który wraz z naszym Doradcą czeka na Was w Forum. Opowie o inwestycjach, planach i ciekawostkach związanych z naszą firmą, jak również samym Gdańskiem. Wpadniecie porozmawiać?
 
Zapraszamy
BIURO SPRZEDAŻY
📍ul. prof. J. Stankiewicza 7, 80-174 Gdańsk & Galeria Forum ul. Targ Sienny 7, Poziom +1 
☎️ 534 111 087 
📬 mieszkania@proneko.pl
💻 https://proneko.pl/