Poznaj nasze inwestycje

Unieś się na fali nowoczesnej
architektury i zamieszkaj
w jednej z naszych inwestycji

Narożne i ustawne mieszkanie z południowo-zachodnią ekspozycją w inwestycji Kaskada Jasień

Główne zalety mieszkania:

  • mieszkanie narożne i ustawne,
  • funkcjonalny układ pomieszczeń,
  • 3 pokoje, powierzchnia 66,26 m²,
  • dobre doświetlenie,
  • ekspozycja południowo-zachodnia,
  • łazienka, oddzielne WC,
  • narożny balkon 10,88 m²,
  • przestronny, jasny salon z aneksem kuchennym oraz możliwością wydzielenia kuchni,
  • wysokość mieszkania 2,7 m,
  • możliwość nabycia w ramach programu Mieszkanie bez wkładu własnego oraz Bezpieczny kredyt 2% (po spełnieniu określonych warunków).

Inwestycja Kaskada Jasień, Proneko - rzut mieszkania
Rzut mieszkania A3_1M03, Kaskada Jasień

Takiego mieszkania szukają użytkownicy

– Mieszkanie A3_1M03 składa się z przestronnego, ustawnego salonu, który można łatwo zaaranżować, a takie przestrzenie są najchętniej poszukiwane przez kupujących. Pomieszczenie jest wyposażone w liczne przeszklenia, które gwarantują doskonałe doświetlenie wnętrza. Dodatkowo salon jest dwustronny, dzięki czemu można go łatwo przewietrzyć – to też ma duże znaczenie dla naszych użytkowników. W razie potrzeby istnieje również możliwość wydzielenia osobnego salonu i kuchni.

Kaskada Jasień - Proneko, wirtualny spacer 3D
Wirtualny spacer – mieszkanie A3_1M03, Kaskada Jasień

Kilka słów od nas

– Mieszkanie A3_1M03 na Osiedlu Kaskada Jasień w Gdańsku przy ul. prof. Jerzego Stankiewicza to bardzo dobre miejsce do życia dla rodziny, ale nie tylko. Komfortowy i funkcjonalny układ pomieszczeń z podziałem na strefy słusznie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów. Atutem jest również południowo-zachodnia ekspozycja okien, która zapewni przyszłym mieszkańcom bardzo dobre nasłonecznienie i mnóstwo dziennego światła. Duży, narożny balkon oraz odległość od sąsiedniej zabudowy są gwarancją niepowtarzalnego widoku. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze, a taki sam lub podobny układ dostępny jest na parterze budynku A3 lub wyższych piętrach budynków A1-A2 – wyjaśnił Piotr Imielski, Manager Działu Sprzedaży Proneko.

Kilka słów od projektanta osiedla

– Mieszkania projektujmy w sposób elastyczny, przewidując możliwości ich przekształceń i łączenia, w zależności od indywidualnych potrzeb. Sprawdzamy ustawność pomieszczeń z myślą o przyszłych użytkownikach. Nie zapominamy o podkreśleniu partii wejściowej do budynków oraz spójnym z architekturą zewnętrzną rozwiązaniu części wspólnych. Już po przekroczeniu progu, mieszkaniec powinien poczuć się jak u siebie w domu. Ważne są tak prozaiczne sprawy, jak dogodny dostęp do parkingów, rowerów czy pomieszczeń wspólnych.

Kaskada Jasień, Proneko
Inwestycja Kaskada Jasień, deweloper Proneko

Oryginalność projektu polega na łączeniu funkcji mieszkalnych z elementami przestrzeni publicznej, a także na ciekawym wykorzystaniu naturalnego kaskadowego ukształtowania terenu. Kaskada Jasień zostało zaprojektowane, by stać się wizytówką Jasienia – estetycznym, dynamicznym i przyjaznym miejscem do życia. Oprócz nowoczesnych, lekkich brył i biało-szarej tonacji, elewacja nadaje całości wyszukanej estetyki, która będzie podkreślona licznymi przeszkleniami w postaci okien o zwiększonej powierzchni i szklanymi balustradami. Zadbano o funkcjonalne i bliskie naturze przestrzenie między budynkami, które będą miejscem wypoczynku i relaksu dla przyszłych mieszkańców – zauważył Wojciech Wyka, Marek Pawłowski z gdańskiej pracowni Art. Architekci.

Osiedle Kaskada Jasień to projekt deweloperski firmy Proneko. Inwestycja powstaje przy ul. prof. Jerzego Stankiewicza 7-11 w Gdańsku, w świetnie rozwijającej się dzielnicy – Jasieniu – oferującej dogodny dojazd do centrum i dostęp do istotnej infrastruktury handlowo-usługowej i komunikacyjnej. W okolicy mieści się Zielony Staw, Park przy Orlim Gnieździe oraz Jezioro Jasień.

Osiedle będzie składało się z trzech 5-kondygnacyjnych budynków A1, A2, A3, w których znajdzie się 109 mieszkań o powierzchniach od 30 do 77 m². Lokale wyróżnią komfortowe układy i maksymalne nasłonecznienie, a dodatkową powierzchnię zapewnią duże balkony, tarasy oraz przestronne ogródki – o wielkości nawet do 120 m².

Przeczytaj również