Poznaj nasze inwestycje

Unieś się na fali nowoczesnej
architektury i zamieszkaj
w jednej z naszych inwestycji

Jak usprawnić życie mieszkańcom? Praktyczne udogodnienia na osiedlu Kaskada Jasień

Strona główna » Aktualności » Jak usprawnić życie mieszkańcom? Praktyczne udogodnienia na osiedlu Kaskada Jasień

Wybierając nowe, wymarzone mieszkanie, chcemy, aby wszystko było idealne – najczęściej skupiamy się na układzie pomieszczeń, cenie, lokalizacji oraz charakterze osiedla. Jako deweloper, staramy się, aby tworzone przez nas nieruchomości były atrakcyjne pod względem tych niewątpliwie istotnych czynników, jednak poza nimi zawsze staramy się zaoferować naszym mieszkańcom coś „ekstra” – w tym przypadku coś, co ułatwi im codzienne życie. Sprawdź, jakie udogodnienia oferujemy na osiedlu Kaskada Jasień!

Duże, cichobieżne windy

Winda to w dzisiejszych czasach jeden z ważniejszych elementów wyposażenia każdego bloku mieszkalnego. Jej obecność ułatwia mieszkańcom przemieszczanie się, a nowoczesne, cichobieżne windy sprzyjają zwiększeniu ich komfortu. Największą zaletę windy doceniają osoby starsze. Dzięki jej obecności, nie muszą trudzić się z wnoszeniem po schodach ciężkich zakupów oraz innych rzeczy, co zdecydowanie ułatwia ich codzienne życie. Windę doceniają również osoby niepełnosprawne oraz starsze, które często mają problemy z poruszaniem się. Ominięcie schodów nierzadko pozwala im wyjść z domu. Rozwiązanie to jest również ogromnym udogodnieniem dla rodzin z dziećmi, dla których transport dziecięcego wózka na wyższe piętra jest o wiele bardziej komfortowy. Duże windy mogą także pomóc mieszkańcom swobodnie przetransportować zakupione przez siebie nowe meble, akcesoria czy inne elementy wyposażenia wnętrz do swojego mieszkania.

Windy na osiedlu Kaskada Jasień są duże i cichobieżne, aby mieszkańcy mogli komfortowo się przemieszczać i transportować różnego rodzaju elementy.

Przyłącze do podlewania ogrodu

Utrzymanie w dobrym stanie ogródka czy trawnika wymaga systematycznego nawadniania. Sposób podlewania zależy od wielkości jego powierzchni, jak i pożądanego komfortu obsługi, jednak w przypadku ogródków lokatorskich na miejskich osiedlach wystarczy posiadać szybki dostęp do urządzenia, które w krótkim czasie pozwoli nam nawodnić nasz trawnik. Idealnym rozwiązaniem jest zatem bezpośrednie przyłącze, do którego na osiedlu Kaskada Jasień ma każdy posiadacz mieszkania z ogródkiem lokatorskim.

Bezpośrednie przyłącze w ogródkach lokatorskich ułatwia dbanie o jego systematyczne nawadnianie.

Podgrzewany, karbowany zjazd do garażu

Podgrzewany zjazd do garażu to zimą bardzo duże ułatwienie. Pozwala bez wysiłku uzyskać nieośnieżoną i nieoblodzoną powierzchnię, a co się z tym wiąże, umożliwia bezpieczne oraz komfortowe jej użytkowanie. Podgrzewany zjazd do garażu zimą eliminuje konieczność ręcznego odśnieżania, usuwania piasku lub żwiru do posypywania powierzchni czy też roztapiania śniegu i lodu specjalnymi mieszankami solnymi. System przeciwoblodzeniowy zapewnia dobrą przyczepność do nawierzchni, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Zjazd do garażu, szczególnie stromy powinien mieć również karbowaną powierzchnię, gdyż materiały do wykonania zjazdu w czasie deszczu mogą być śliskie. W tym celu na powierzchni zjazdu tworzone są ryfle – elementy wystające, które zwiększają przyczepność opon.

W celu zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa naszym mieszkańcom, posiadających swoje cztery kółka, zjazdy do garażu na Osiedlu Kaskada Jasień zaprojektowaliśmy właśnie w ten sposób.

Podgrzewany zjazd do garażu eliminuje konieczność ręcznego odśnieżania, a jego karbowana powierzchnia zwiększa przyczepność pojazdu.

Wycieraczki systemowe przed wejściem do mieszkania

Zabrudzona podłoga tuż przy drzwiach wejściowych to zmora wielu mieszkańców budynków wielorodzinnych. Wchodzące i wychodzące raz po raz osoby dorosłe, dzieci, psy czy również nierzadko pojazdy takie jak wózki, rowery, hulajnogi to prosty i szybki sposób na to, aby nawet najpiękniejsza podłoga zmieniła się w nieestetyczną i porysowaną. Inwestycja w wycieraczki systemowe zapewnia obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem porządku i czystości w budynkach, a oprócz funkcji czyszczącej, wycieraczki systemowe spełniają również zadanie produktów antypoślizgowych. Ich odpowiednia struktura oraz materiał, z którego są wykonane, skutecznie zwiększają bezpieczeństwo mieszkańców, w przypadku wilgotnej podeszwy butów, czy też mokrej podłogi.

Inwestycja w wycieraczki systemowe zapewnia obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem porządku i czystości w budynkach i mieszkaniu.

Proneko – ułatwiamy życie mieszkańcom!

Pragniemy, aby mieszkańcy tworzonych przez nas przestrzeni przeżywali cudowne chwile na naszych osiedlach oraz aby ich codzienne funkcjonowanie było łatwe i swobodne.

Umów się na spotkanie z doradcą Proneko, który przedstawi Ci wszystkie atuty naszych inwestycji.

BIURO SPRZEDAŻY
?ul. prof. J. Stankiewicza 7, 80-174 Gdańsk
☎️+48 58 380 02 42
?+48 534 111 087
?mieszkania@proneko.pl lub bok@kaskadajasien.pl

Przeczytaj również