Poznaj nasze inwestycje

Unieś się na fali nowoczesnej
architektury i zamieszkaj
w jednej z naszych inwestycji

Oddanie I etapu Kaskady Jasień I już w I kwartale 2024

Strona główna » Blog » Oddanie I etapu Kaskady Jasień I już w I kwartale 2024

Z przyjemnością informujemy, że budowa kompleksu Kaskada Jasień została pomyślnie zakończona w I kwartale 2024 roku, co stanowi istotny moment w naszej historii realizacji projektów. Projekt ten, realizowany przez nas – firmę Proneko – osiągnął swój finał, spełniając zarówno nasze wewnętrzne cele, jak i oczekiwania inwestorów. Z dumą ogłaszamy, że uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie, co jest kluczowym elementem zakończenia każdej inwestycji budowlanej. Rozpoczęliśmy proces wydawania lokali naszym zadowolonym klientom, co jest dowodem na to, że cały kompleks Kaskada Jasień, zlokalizowany w Gdańsku Jasieniu, jest już gotowy.

Kaskada Jasień to nowoczesny kompleks, który oferuje nowe mieszkania w Trójmieście. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury, przy jednoczesnej niechęci do rezygnacji z korzyści życia w mieście. Dzięki determinacji i zaangażowaniu zespołu Proneko, udało się zrealizować ten ambitny projekt zgodnie z planem, co potwierdza nasze zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości mieszkań naszym klientom.

Wykończenie mieszkań 'pod klucz’ w Kaskadzie

Dla naszych klientów oferujemy również wyjątkowe rozwiązanie, jakim jest możliwość wykończenia mieszkania pod klucz w Kaskadzie Jasień. To kompleksowa oferta, która uwzględnia wszelkie aspekty aranżacji wnętrz – od procesu projektowania, poprzez dobór materiałów, aż po finalne prace wykończeniowe. Wybierając tę opcję, masz gwarancję profesjonalnego oraz szybkiego wykonania zadań, a także możliwość dostosowania wykończenia do indywidualnych preferencji i potrzeb.

Decydując się na wykończenie mieszkania pod klucz, zyskujesz cenny czas, którego nie trzeba poświęcać na doglądanie prac remontowych. Nasz zespół specjalistów z największą starannością przejmie te obowiązki, co nie tylko przekłada się na komfort, ale również na wysoką jakość końcowego zamówienia. Z uwagi na nasze doświadczenie i orientację na potrzeby klienta, wierzymy że równie zadowoleni jak z etapami budowy naszego kompleksu, będziesz z naszej oferty wykończenia mieszkania pod klucz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Promocja na przestronne mieszkania trzypokojowe

W związku z ogromnym sukcesem, jakim okazało się oddanie Kaskady Jasień, z przyjemnością ogłaszamy specjalną promocję na nasze największe, trzypokojowe mieszkania dostępne w kompleksie. Ta oferta to doskonała okazja dla tych, którzy poszukują nie tylko luksusu, ale również przestronności i komfortu.

Szczegóły tej wyjątkowej promocji są dostępne na naszej stronie internetowej oraz u naszych specjalistów w dziale sprzedaży. Dążąc do spełnienia oczekiwań naszych klientów, oferujemy atrakcyjne ceny oraz elastyczne formy płatności, które umożliwią Ci życie pełne wygody w Kaskadzie Jasień. Nie przegap tej okazji – promocja na przestronne mieszkania trzypokojowe to idealny moment, aby zainwestować w swoje marzenia o idealnym domu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!

Deweloper Proneko – twórcy projektu

Jako deweloper Proneko, jesteśmy renomowaną firmą na rynku nieruchomości, która cieszy się niesłabnącym uznaniem dzięki naszemu profesjonalizmowi, innowacyjnym pomysłom i skrupulatnemu podejściu do każdego szczegółu. Nasze zaangażowanie jest widoczne w jednym z naszych najświeższych projektów – Kaskada Jasień. Ta zapierająca dech w piersiach realizacja jest dowodem na to, że nie boimy się wyzwań i zawsze staramy się przekraczać granice zwykłych oczekiwań.

Nasz profil działalności obejmuje szeroki zakres obiektów:

  • inicjowanie i prowadzenie inwestycji deweloperskich,
  • zarządzanie nieruchomościami,
  • realizacja zleceń budowlanych w ramach kontraktów generalnych,
  • usługi doradcze w zakresie nieruchomości. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią rewolucji deweloperskiej, wprowadzając na rynek obiekty takie jak Kaskada Jasień. Z zaangażowanym zespołem, solidnym doświadczeniem za nami i innowacyjnym myśleniem, zawsze jesteśmy przygotowani do zrealizowania wizji przyszłości.

Przeczytaj również